דלתות לבית

תוכן עיניינים

עץ הוא החומר המועדף על דלתות חוץ מכיוון שהוא מוצק, מוכתם וצבוע. דלתות פנים חלולות העשויות מלוחות לחוצים או פורניר הן השיטה הנפוצה ביותר ליצירת דלתות רבות לבית.

דלתות פלדה או פיברגלס איכותיות בעלות רצועות ויניל נשברות תרמית המהוות חלק ממסגרת העץ המפרידה בין העור הפנימי והחיצוני של הדלת

חלונות עם מסגרת מתכת הם בחירה פופולרית לדלתות גינה וניתן להשתמש בהם כדי לחלק את הפנים. ניתן לצבוע דלתות פלדה בצבעים המשלימים את שאר הבית שלך.

כאשר אתה קונה דלת כניסה

היא מגיעה עם מערכת דלת המכילה את המסגרת לצירים, חריצים, חיתוכים, תפסים ובריח. דלתות עץ חדשות עמידות באלמנטים טוב יותר מגרסאות מתכת ופיברגלס קודמות, ואלו שנראות כמו עץ מציעות יותר אבטחה ועולות פחות. תאור את דלת הכניסה שלך אם ברצונך להחליף דלת מוצקה לדלת אחת עם זכוכית המספקת יותר אור, תמצא אפשרויות רבות.

רצוי לבחור בדלת כניסה נעימה המעניקה לבית שלך יופי. דלתות הזזה מזכוכית הן דלתות חוץ המשמשות בחלק האחורי של הבית לפתיחה למרפסת או לסיפון.

החזית הקדמית

היא סימטרית, עם דלת אחת במרכז הבית ושתי מראות של דלתות כניסה, מה שלא רק מביא לעיצוב מושך, אלא גם מספק שירות נוסף. כאשר אנו מחליפים אחת מדלתות חדר השינה, איננו רוצים לבחור בה מכיוון שאיננו יכולים לעשות איתה דבר, ודלת שונה מהדלת השנייה בבית נראית טיפשית כאשר נוכל להחליף אותה אם אנו רוצה ל. מועצת הקבלנים אומרת לנו שאסור לנו לבחור ארגז דלת דק יותר מזה שכבר נמצא בבית, כי הרבה יותר עבודה לכסות את האשפה שנכנסת ויוצאת מהדלת, אז אנחנו הולכים עם ארגז דלת דק יותר מכיוון שהוא נראה כמו שאנחנו רוצים.

כדי שדלת עץ חדשה תתאים למסגרת נטויה, עליך להטוס מלמעלה ולמטה ולחתוך כל אחת מלמעלה למטה כדי לתלות כראוי. אם לבית שלך יש מוסך צמוד, לא תוכל להתקין את סוג השער על פי בחירתך אם הוא מחובר למוסך. לדוגמה, אם הבית שלך הוא בן שתי קומות ומעלה, צריכה להיות דלת לחלל למגורים המוביל עד גרם המדרגות (כלומר חדר שינה, אך אינו חל על חדרי אמבטיה או דלתות אש).

אני יודע שיש הרבה תיאוריות אחרות מדוע לבתים ישנים יש רק שתי דלתות כניסה

דלת כניסה דורשת שתי דלתות הממוקמות בצדדים מנוגדים של הבית כדי לתת לך דרך חלופית לחסום את הלהבות. זה הגיוני עבור בתים עם דלת כניסה שנייה המובילה לחדרי השינה.

אני זוכר מאמר על ציד הבית שלנו, שבו הדבר הברור ביותר לחפש בבית הוא חור כדורים: חלונות ודלתות.

החלף את דלתות הכניסה שלך

כדי להפוך את הנכסים שלך לאטרקטיביים יותר ולהגן על ההשקעות שלך. למד על סוגי הדלתות שניתן להשתמש בהן בבית ובחר בחירות מושכלות בכל הקשור לרכישה. אם כבר יש לך דלתות וחלונות בבית, אנו זורקים את המכסים, וזה יתרון גדול.

עבור רוב האנשים דלת הכניסה

היא הדלת החשובה ביותר בביתם, ומסיבה טובה. דלת הכניסה לבית שלכם אינה רק פונקציונאלית ומפרידה בין העולם החיצון לנוחות ביתכם, אלא גם מעבירה את הרושם הראשוני הנכון. דלת הכניסה שלך תהיה אחד הדברים הראשונים שאנשים שמים לב אליהם כשהם מתקרבים לבית שלך.

בבתינו

דלתות מפרידות בין הפנים לחוץ, מגדירות את הפנים, מעניקות פרטיות, הנעה קולית איטית ומעניקות לבתינו יופי וסגנון. אם אתה רוצה להפחית את עלויות החימום והקירור, דלת חדשה היא אופציה מצוינת. הבית שלך מאבד את רוב החום והאוויר הקריר שלו דרך חלונות ודלתות. דלת חדשה ואיכותית מונעת מהגזים הללו לברוח.

בבחירת דלת חוץ

חברות מבלות עשרות שנים בהתקנת דלתות כניסה חדשות. נדרשת לפחות דלת יציאה אחת ודלת זו חייבת לספק גישה ישירה לאזור המגורים של הבית מבחוץ או מהמוסך. דלתות Broughton ו- Jib הן מעין דלתות ללא מסגרת שנמצאות יותר בפנים המסורתיות ומוסתרות מאחורי טפטים באותו סגנון כמו הקירות שמסביב.

דלתות עץ הן בחירה גרועה לבתים הפונים מזרחה או מערבה מכיוון שהן נוטות להכות כאשר אור השמש דוהה והעץ מתחמם

The First Incs Shed House, סדרה של קוטג'ים קטנים ויעילים לסופי שבוע, מעוצבת עם שש עשרה דלתות זכוכית זהות בשמונה צדדים של חדר אחד גדול לאורחי קייטרינג ופינת בישול, כינוס ופינת אוכל. שתי דלתות מסך, אחת מלפנים ואחת מאחור, מנצלות את כל העניין ואת אפקט הקירור שלו בגלל הרוח הצולבת.

אהבתם? שתפו!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
מאמרים דומים:
מעבדה לתיקוני סלולר 24 שעות ביממה

טלפונים סלולריים הם המכשיר החשוב והנפוץ ביותר בישראל. עם צמיחת הטכנולוגיה, מכשירים אלה הפכו שבריריים יותר ויקרים לתיקון. הצעד הראשון לתיקון טלפונים סלולריים הוא לברר

איך נתקין טלויזיה בצורה הבטוחה ביותר

טלוויזיה היא מכשיר אלקטרוני המשמש לצפייה בסרטים ותוכניות טלוויזיה, האזנה למוזיקה, משחקים ועוד. זה יכול להיות גם צג מחשב. כדי להתקין טלוויזיה, תחילה עליך להחליט